#

EVLERİNİZE KONUK OLUYORUZ

Tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan corona virüs (Covid-19) salgını sebebiyle alınan önlemler neticesinde evlerimizde kalıyoruz. Yaşadığımız bu zor süreçte #HayatEveSığar mottosuyla her hafta Dijital Kürsü, Kültür Sanat Muhabbetleri ve Bana Okulundan Bahset başlıklı üç farklı program ile Genç ÖNDER sosyal medya hesaplarından evlerinize konuk oluyoruz.

DİJİTAL KÜRSÜ

Alanında uzman kişilerle gerçekleştirdiğimiz “Dijital Kürsü” programımızla her perşembe gençler ile buluşuyoruz. Bu hafta altıncısını gerçekleştirdiğimiz programda; Muhammet Yazıcı, Muhammed Emin Yıldırım, İhsan Şenocak, Abdülaziz Kıranşal, Abdullah Kadıoğlu ve Abdülaziz Yılmaz ile birçok konu başlığında hasbihaller gerçekleştirdik.

KÜLTÜR SANAT MUHABBETLERİ

Cumartesi günleri gerçekleştirdiğimiz, içeriğinde bol ezgi, bol muhabbet ve bol sanat barındıran Kültür Sanat Muhabbetleri serimizde; Mahmut Bıyıklı, Bilol Cürgül ve Mukadder Gemici’nin takdimleri ile Aykut Kuşkaya, Ali Nuri Türkoğlu, 2019’un en iyi okul dergisi olan TENKİD Dergisi, Ahmet Yenilmez ve Celal Fedai’yi Instagram hesabımızda misafir ettik.

BANA OKULUNDAN BAHSET

İmam Hatip liselerini kendi öğrencilerinin dilinden dinlediğimiz programız ile her salı farklı bir şehirde farklı bir okulda duraklıyoruz. Ankara’dan Ulus İlk Meclis Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Rıza Sert, İstanbul’dan Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Elif Merve Dereli ve Sarıyer Ayazağa AİHL öğrencisi Muhammed Emin Düğün, Konya’dan Mahmut Sami Ramazanoğlu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ahmet Canlı ve Bursa’dan Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Halid Ghattas ile öne çıkan etkinlikleriyle okullarımızı konuştuk.