#

FİKİR YUMAĞI ATÖLYELERİ BAŞLIYOR!

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, üniversite ve lise öğrencileri için Fikir Yumağı Atölyeleri düzenliyor. Gençlerin akademik hayatlarında daha başarılı olmaları, yaşadığı ülkeyi ve dünyayı anlamlandırabilme kabiliyeti kazandırmak için başlatılan Fikir Yumağı Atölyeleri, Koronavirüs (COVİD-19) salgını sonrasında online olarak devam ediyor.

“Uzak Doğu’da (Endonezya, Malezya, Çin) İslam”, üzerine verilecek olan dersler 10 Ağustos 2020’de başlayacaktır. Online olarak yapılacak derslerin başvuruları da internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Bu süreçte ÖNDER Gençlik ekibi, yaşadığımız dünyayı anlama ve anlamlandırma üzerine Fikir Yumağı Atölyeleri ‘ni 4 hafta boyunca, üniversiteli ve liseli öğrencilere yönelik olarak düzenlemektedir. Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri gerçekleştirilecek olan dersler 2 Eylül 2020 tarihinde son bulacaktır.

Uzak Doğu’da İslam, Bölge Okumaları ve Ekonomi olarak üç ayrı başlık üzerinden ele alınacak dersler, üç ayrı atölyede zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI:

  • Atölyelerimiz üniversite ve lise öğrencilerine yöneliktir.
  • Atölyeler kontenjanla sınırlıdır.
  • Herkesin ilgi alanına ve atölye saatlerine göre 2 tercih yapması gerekmektedir. Kontenjan durumuna göre yerleşim yapılacaktır.
  • Atölyelerde yoklama alınacaktır. (mazeretli 2 devamsızlık yapılabilir)
  • Dersler zoom uygulaması üzerinden online olarak yapılacaktır.
  • Tercihlerinizi, atölyeleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra yapmanızı önemle rica ederiz.

Başvuru İçin Tıklayınız