#

ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARIMIZ ÖNDER’DE

İstanbul İmam Hatip Liseleri Öğrenci Meclis Başkanları ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Merkezi’nde buluştu. 230 öğrenci meclis başkanının katıldığı toplantıda planlar ve projeler üzerine değerlendirmeler yapıldı.

ÖNDER Genel Merkezi’ndeki program erkek öğrenci meclis başkanlarından 110, kız öğrenci meclis başkanlarından ise 120 kişinin katılımıyla yapıldı. Öğrencilerle geçtiğimiz dönemin projeleri değerlendirilirken, yıl sonuna kadar yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Projeler masaya yatırıldı

İki gün süren toplantıda öğrenciler ilk olarak Genç ÖNDER Başkanı Resul Çiftçi ile biraraya geldi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda, yapılacak çalışmalar hakkında önemli kararlar alındı. Ardından Genç ÖNDER Kız Koordinatörü Rukiye Kurt, İstanbul İmam Hatip Liseleri Meclis Başkanlarıyla projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. İkinci gün ise ÖNDER Genel Başkan Danışmanı Demet Tezcan; İstanbul genelindeki imam hatiplerde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şube Müdürü Mustafa Akhan da, Meclis Başkanları buluşmasının diğer bir konuğu oldu. Akhan, yardım ve eğitime destek projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.