GENÇ ÖNDER KAMP LİDERLERİNİ ARIYOR
![](https://ondergenc.org/wp-content/uploads/2020/01/5d119661-0996-40d7-ad3a-4862bf250834.jpg)
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen “Lider Eğitim Kampı” için kayıtlar başladı.ÖNDER Gençlik tarafından yıl içerisinde düzenlenen kamplarda abilik yapmak isteyen üniversiteli erkek öğrencilerin katılabileceği eğitim kampı, 2 gün boyunca Bolu’da gerçekleşecek.Genç ÖNDER’in kamp liderlerinden olmak isteyenler için düzenlenen “Lider Eğitim Kampı”na katılım ücretsizdir ve kontenjan sınırlıdır. -Kamp yeri Bolu-Aladağlar Kamp Eğitim Merkezi’dir.-Kampa katılım ücretsizdir.-Ulaşım İstanbul’dan Genç ÖNDER tarafından sağlanacaktır.-20 Ekim Cuma Sabahı gece 01.00’de araç Fatih-Edirnekapı’dan hareket edecektir.-Kontenjan sınırlıdır. Kayıt : www.onder.org.tr/lideregitimİrtibat Numaraları :
A.İhsan Çakıroğlu 0 534 086 63 84
M.Fatih Koç 0 531 841 04 15