#

12. KARDEŞİM DEDİM KAMPLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

ÖNDER, yarı yıl tatilinde İstanbul’da düzenleyeceği kış kampları için başvuruları almaya başladı. Kamplara İstanbul`daki İmam Hatip Liselerinde okuyan okul meclis başkanları ve ÖNDER bursiyerleri başvuru yapabilecek.

Sosyal-kültürel aktiviteler ve sportif faaliyetlerle fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklemeyi; öğrencilerin aralarındaki farklılıkları öğrenerek karakterlerinin oluşumuna katkı sağlamayı ve gelecekteki çeşitli işbirliklerine kapı aralamayı amaçlayan kamplar, 31 Ocak-5 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

GEZİLER DÜZENLENECEK

İslam Coğrafyasının Panaromik Tahlili  temalı kampta atölye ve konferanslar yer alacak. Ayrıca öğrencilerimiz İstanbul’da görülmeye değer birbirinden kıymetli tarihi  ve turistik mekanları gezme fırsatı yakalayacak. Kampa katılan öğrenciler gezilerin yanı sıra  STK ziyaretlerinde de bulunacaklar.

Kamplarımız; kız öğrenciler için 29 Mayıs Üniversitesi Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu`nda erkek öğrenciler içinse Zeytinburnu Merkez Efendi İmam Hatip Lisesi Yurdu`nda yapılacaktır. (Yurt, Cevizlibağ Trramvay-Metrobüs durağı yanındadır)

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kamplara katılmak isteyen öğrencilerimiz, aşağıdaki formu doldurarak 28 Ocak tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.


MUVAFAKATNAME
ÖNDER İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği’nin düzenlediği Kardeşim Dedim 2016 Kamp  programına, velisi bulunduğum ………………………… ………………… isimli öğrencinin katılmasına izin veriyorum.


İmza:
Ad soyad:
Tarih:
Yakınlık derecesi:
Telefon: