#

KARDEŞİM DEDİM RAMAZAN KAMPI

Ha geldi ha gelecek derken, daha Recep’i var,  Şaban’ı var diye beklerken, pazartesi perşembe oruçlarının hesabını yaparken, Ramazan bir kez daha geldi ve geçiyor. Hayatın koşuşturmacası içerisinde, son sınavlar, not telaşı, karne heyecanı derken Ramazan’ın maneviyatını kaçırmak üzereyiz. Çünkü sayılı günler çabuk gelip geçiyor ve şu anda neredeyse yarısı bitti. 

Birkaç günlüğüne de olsa göğü kubbe, etrafımızı çevreleyen yeşil ormanları duvarlar kabul edip, bir dağ başında açık hava itikafına var mısınız? Dolu dolu bir kaç gün geçirmeye, hem keyif alacağınız hem de iyilik kesenizi dolduracağınız bir kamp düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden müracaat edin. Çünkü bu sefer sadece ilk müracaat edenleri alıyoruz. Hemen aşağıdaki linki doldurun, sizi arayalım.

Kamp Detayları•   Kampımız 26 – 30 Haziran tarihleri arasında olup ERKEK Öğrencilere yöneliktir. •   Kamp yeri “Kastamonu – Kadıdağı” alanıdır ve Kastamonu ili sınırlarındadır.•   Kampa katılım ücretsizdir. •   Ulaşım masrafları katılımcı kişi ya da kurumlara aittir.•   Kampa İstanbul dışından katılacak öğrencilerin 26 Haziran saat 12.00-18:00 arasında Kastamonu otogarında olmaları gerekmektedir. •   Kampa İstanbul dışından gelen öğrenciler Kastamonu otogarından alınacaktır. Otogardan kamp alanına Genç ÖNDER tarafından servis hizmeti ücretsiz olarak sağlanacaktır.•   Genç ÖNDER görevlileri katılımcıları otogarda karşılayacaktır. Saat 18.00’den sonra otogara ulaşacak öğrencilerin kamp alanına kendi imkânlarıyla ulaşması gerekmektedir.•   Öğrenciler dönüş biletlerini 30 Haziran Perşembe günü saat 12.00 sonrasına denk gelecek şekilde almaları gerekmektedir.•   Kampa İstanbul’dan katılacak olan ERKEK öğrencilerimiz servislerle kamp alanına ulaştırılacaktır. Servislerin kalkış yeri ve saati öğrencilerimize bildirilecektir.ÖNEMLİ: Kampa katılacak olan öğrenciler aşağıdaki  EK -1 belgesini doldurup Gençlik ve Spor Bakanlığını  İl/İlçe Merkezlerinde onaylatıp, kampa gelirken yanlarında getirmeleri gerekmektedir. EK- 2 belgesini ise yine aynı şekilde doldurup yanlarında getirmeleri gerekmektedir.Kampa GetirileceklerGençlik ve Spor Merkezi Onay Belgesi (ek-1) ,Muvafakatname (ek-2) , nüfus cüzdanı, Kur’an-ı Kerim, okuma kitabı, kullanılan ilaç, iç çamaşırı, yedek elbise, gecelik, eşofman, diş fırçası ve macunu, spor ayakkabısı, el havlusu, banyo havlusu, çorap, tırnak makası, şampuan/sabun.EK-1 GSB BAŞVURU FORMUEK-2 MUVAFFAKATNAME