#

SÖMESTR TATİLİNDE KAMPIMIZ VAR

Okullarda yarıyıl tatili yaklaşırken öğrencileri de heyecan sarmaya başladı. Bu sömestr tatilini güzel bir şekilde ve doğayla içiçe geçirmek isteyen kardeşlerimize güzel bir haberimiz var. İmam hatip lisesi öğrencilerini dört ayrı doğa kampı bekliyor.

Genç ÖNDER tarafından Kardeşim Dedim kampları çerçevesinde yapılacak doğa kamplarında kızlara ve erkeklere ayrı ayrı iki kamp fırsatı sunuluyor.

Kocaeli, Bursa, Mersin

Kamplar, Kocaeli, Bursa ve Mersin’de gerçekleştirilecek. “Geleceğin Gençliği Doğada” sloganıyla düzenlenen kampların ilki 20-24 Ocak tarihlerinde Mersin Silifke Kamp Alanı’nda erkekler için düzenlenecek. Erkekler için diğer bir kamp, 28-31 Ocak tarihleri arasında Kocaeli Diriliş Kamp Alanı’nda gerçekleştirilecek. Kızlar için ise 28-31 Ocak’ta Kocaeli Diriliş Kamp Alanı’nda kampımız var. Diğer kamp da 30 Ocak-3 Şubat tarihlerinde Bursa Karacaali Kamp Alanı’nda olacak.

Katılım ücretsiz\r\n\r\n

Tüm illerdeki imam hatip lisesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen kamplara katılım ise ücretsiz. Öğrenciler katılım için başvurularını yaptıktan sonra sadece ulaşım ücretlerini kendileri ödeyecek. Mersin kampı için son başvuru tarihi 17 Ocak, Kocaeli ve Bursa kampı için 23 Ocak olarak belirlendi.

KAMP DETAYLARI

KIZLAR İÇİN

*KOCAELİ (Diriliş Kampı 1) : 28-31 Ocak 2019

*BURSA (Karacaali Gençlik Kampı): 31 Ocak-3 Şubat 2019

ERKEKLER İÇİN

*MERSİN (Silifke Kamp Alanı): 20-24 Ocak 2019

*KOCAELİ (Diriliş Kamp Alanı 2): 28-31 Ocak 2019

NOTLAR

-Kamplarımız yukarıda belirtilen tarihler arasında olup tüm illerdeki imam hatip lisesi erkek ve kız öğrencilerine yöneliktir.

-Kampa katılım ücretsizdir.

-Ulaşım masrafları katılımcı kişi ya da kurumlara aittir.

-Kamp için gelen öğrenciler, Genç ÖNDER liderleri tarafından otogarda karşılanacaktır. Otogardan kamp alanına Genç ÖNDER tarafından servis hizmeti ücretsiz olarak sağlanacaktır.

-İstanbul’dan katılacak öğrenciler için sadece Kocaeli kampı için araç kalkacaktır.

Son başvuru tarihi:

*Mersin kampı için 17 Ocak Perşembe

*Kocaeli ve Bursa kampı için 23 Ocak Çarşamba günüdür.

Başvuru için tıklayınız:

http://kardesimdedim.com/kamp-kayit-sayfasi/