#

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER KEFKEN’DE

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER KEFKEN’DE

Gençler; sportif, eğitsel ve eğlenceli etkinliklerin bir arada olduğu Kocaeli Kefken Üniversite Gençlik Kampında bir araya geldi. Sınavlarından önce stres atan öğrenciler, kardeşlik bağlarını da güçlendirmiş oldu.

Üniversite Gençlik Kampı, 25-27 Mart 2022 tarihleri arasında Kocaeli Kefken’de yapıldı. İstanbul merkezli olarak gerçekleştirilen kampa, toplam 73 üniversiteli erkek öğrenci iştirak etti.

Sokak oyunları ve akıl oyunları

Kampın ilk gününde kamp alanına girişin ardından yemekler yendikten sonra tanışma ve program içeriği aktarımı yapıldı. İkinci gün organizasyonları; matrak, sokak oyunları, akıl oyunları, müzik ve okçuluk istasyonları ile devam etti. Ardından güzel manzarası olan Pembe Kayalar’a doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. İkinci gün düzenlenen Kardeşlik Gecesi, Kur’an-ı Kerim tilaveti, şiir okumaları, müzik ve ilahi dinletileri ve kahoot yarışması sona erdi.

İş hayatına hazırlık dersi aldılar

Son günde ise ÖNDER Genel Başkanı Abdullah Ceylan ve YK üyeleri Enes Hibe, Enes Şişman ve Nurullah Er kampı ziyaret etti ve birer selamlama konuşması yaptı. Ayrıca, Turkish Cargo Genel Müdür Yardımcısı Nurullah Er, “İş Hayatına Hazırlık” adlı seminer bir seminer verdi.  Topluca yapılan hatmin duasının yapılması akabinde tekrar dönüş yoluna çıkıldı.