#

TEMATİK KAMPLARIMIZ BAŞLIYOR

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen üç tematik kamp, sömestr tatilinde gençlerle buluşacak. “Kültür-Sanat”, “Teknoloji” ve “Spor” başlığını taşıyan kamplarda öğrenciler, atölyeler, geziler, seminerler, söyleşiler, film ve kitap tahlilleri ile unutulmaz bir tatil geçirecek.

19 Ocak 2020 tarihinde başlayan üç kampa İstanbul’da eğitim gören imam hatip lisesi öğrencileri katılabiliyor. Kamplara başvurular 12 Ocak’a kadar devam edecek. Kamplar ise eş zamanlı olarak 19-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İlgi alanına göre tercih

Öğrenciler, Kültür-Sanat, Teknoloji ve Spor alanlarında düzenlenen üç tematik kamptan ilgi alanlarına göre birini tercih edebilecek. Kampların düzenlenmesindeki amaç ise gençlere atacağı adımlarda yol gösterici olmak, ilgi duyduğu alanın uzmanlarıyla tanışması, teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı atölye ve gezilerle yeni ufuklara açılması olarak belirlendi.

Rengini seç, harekete geç

Öğrencilere dostluk ve arkadaşlık ruhunu aşılamayı, ortak hareket etme kültürü geliştirmeyi hedefleyen kamplar için başvurular devam ediyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvuruların sonuçları, 14 Ocak 2020 tarihinde ilan edilecek. ÖNDER İstanbul yurtlarında gerçekleştirilecek kamplara girişler, 19 Ocak Pazar günü yapılacak. 23 Ocak Perşembe günü ise kamplar sona erecek.